Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2:2 (0:1)

Redakcja

Źródło:

16.09.2005 19:54

(akt. 27.12.2018 16:32)

Legia Warszawa zremisowała praktycznie wygrany już mecz z Pogonią Szczecin 2:2, choć prowadziła 2:0. Gole dla naszego zespołu zdobyli <b>Paweł Magdoń</b> (45-samob.) i <b>Sebastian Szałachowski</b> (54). Dla Pogoni trafiali <b>Claudio Milar</b> (61) i <b>Przemysław Kaźmierczak</b> (70). <br><br><a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank>Relacja minuta po minucie</a>.
Pogoń - Legia 2:2 (0:1) Bramki: dla Pogoni - Milar (61 min.), Kaźmierczak (69 min.), dla Legii - Magdoń (45 min. - samob.), Szałachowski (53 min.). Pogoń: Peskovic - Matlak, Magdoń, Julcimar, Michalski (46 min. - Tavares) - Grzelak, Kaźmierczak, Edi, Łabędzki (57 min. - Trałka), Divecky (87 min. - Bugaj) - Milar. Legia: Fabiański - Kiełbowicz, Szala, Ouattara, Sokołowski - Karwan (56 min. - Ghanem), Burkhardt, Surma, Szałachowski (74 min. - Janczyk) - Chmiest (55 min. - Poledica), Włodarczyk. Sędzia: Artur Szydłowski (Kraków). Żółte kartki - Tavares, Julcimar (Pogoń), Ouattara (Legia). Widzów 12 000.