Redakcja

Źródło:

08.07.2005 19:58

(akt. 28.12.2018 07:44)

Legia przegrała w ostatnim meczu sparingowym podczas austriackiego zgrupowania z czwartym zespołem Austriackiej Bundesligi, FC Superfund (dawne SV Pasching) 0:2 (0:0). Bramki zdobyli w 52 minucie <b>Pichlmann</b>, który zmienił tor lotu piłki po strzale <b>Kovacevicia</b> oraz <b>Glieder</b> w 84 minucie w podobnej sytuacji z bliskiej odległości nie dał szans Borucowi. Spotkanie obserwował z trybun prezes Legii <b>Piotr Zygo</b> <br>Zapis relacji "na żywo" z tego spotkania można zobaczyć <a href=http://relacja.legia.net class=link target=_blank>tutaj</a>.
Legia zagrała w składzie: Boruc - Kaczorowski, Szala, Choto, Kiełbowicz - Surma, Rosłoń, Janczyk (61' Karwan), Smoliński (71' Vuković), Włodarczyk - Klatt (46' Saganowski).