Marcin Szymczyk

Źródło:

16.10.2002 21:08

(akt. 31.12.2018 18:03)

Reprezentacja Polski podejmowa dziś w Ostrowcu Świętokrzyskim Nową Zelandię i wygrała 2:0. W pierwszej części meczu gra przypominała spotkanie z Łotwą. Dużo nieporadności i żadnej dogodnej sytuacji do zdobycia gola. Wyróżnić można tylko Ratajczyka i Kosowskiego. W drugiej odsłonie na murawie pojawił się Marcin Mięciel i trzeba przyznać, że wprowadził sporo ożywienia do gry. Nie on jednak zdobywał bramki. W 52 minucie swój dobry występ potwierdził fantastyczną bramką Ratajczyk. Strzał w pełni biegu z 20 metrów w samo okienko!!! Na listę strzelców wpisał się później także Kukiełka. Wykorzystał dobre dośrodkowanie Ratajczyka i uderzył z woleja. Dwa do zera i naprawdę niezłe drugie czterdzieści pięć minut :-)